Спортен дух

Бронзовата медалистка от европейското по карате получи почетния знак на Приморско Бронзовата медалистка от европейското по карате получи почетния знак на Приморско
Медалът от Дания най-голямото постижение на младата надежда на СК „Аригато“ Сияна Стратиева
прочетено 1019 пъти

Европейската купа по ски и сноуборд събира в Пампорово състезатели от 3 континента Европейската купа по ски и сноуборд събира в Пампорово състезатели от 3 континента
Pamporovo Freestyle Open е част от календара на Световната сноуборд федерация
прочетено 1301 пъти

1,8 млн. лева ще отидат за подпомагане на даровити деца 1,8 млн. лева ще отидат за подпомагане на даровити деца
Парите са предвидени за стипендии и финансово подпомагане през 2017 г. на деца с изявени таланти от държавни и общински училища
прочетено 1083 пъти

Тринадесетгодишна бургазлийка стана безспорен шампион по шах Тринадесетгодишна бургазлийка стана безспорен шампион по шах
Състезателката на шахматния клуб "Бургас 64" Нургюл Салимова изпревари конкурентките си с 4 равни срещи и 5 победи на турнира в Плевен
прочетено 1454 пъти

България завоюва 4 златни медала на турнира "Странджа" България завоюва 4 златни медала на турнира "Странджа"
Това е пореден успех за българския бокс, който класира най-много състезатели на финалите от общо 32 участващи страни от всички континенти на планетата
прочетено 765 пъти

България класира най-много боксьори в битките за разпределение на медалите на турнира „Странджа“ България класира най-много боксьори в битките за разпределение на медалите на турнира „Странджа“
Със своите 12 полуфиналисти страната ни изпревари такива големи сили в този спорт като Русия и Китай