Политика

Данчо Хаджиев: Ще спра своеволията на софийската джамия Данчо Хаджиев: Ще спра своеволията на софийската джамия
Властта в Столична община практически отсъства и под лозунга на етническата толерантност тя всъщност не спазва собствените си наредби.
прочетено 4544 пъти

България има и държавници -  добри дипломати и истински родолюбци България има и държавници - добри дипломати и истински родолюбци
На предизборните ми срещи с граждани досега един от най-често задаваните въпроси е за функциите на президента
прочетено 2144 пъти

Програма за развитието на Община Бургас (2011-2015) Програма за развитието на Община Бургас (2011-2015)
I. ИКОНОМИКА СРЕЩУ БЕЗРАБОТИЦАТА 1. Формиране на обществен съвет по икономика с участие на икономисти,
прочетено 3149 пъти

"Голям шлем" в най-стария град в Европа
Предизборните страсти в Пловдив се очертават да бъдат от най-разгорещените в страната.
прочетено 3067 пъти

Найденов: Вярвайте на  статистиката, не на джоба си Найденов: Вярвайте на статистиката, не на джоба си
Облечен в скъпи маркови дънки и раирана риза, земеделският министър Мирослав Найденов хвана лозарската ножица,
прочетено 4590 пъти

ГЕРБ извозва електорат, осигурява си публика ГЕРБ извозва електорат, осигурява си публика
ГЕРБ наема автобуси и организирано извозва електорат от малките селища, за да може предизборните мероприятия
прочетено 2582 пъти

Поморие си връща заграбени земи Поморие си връща заграбени земи
Общинският съвет в Поморие взе решение за прекратяване на участието на общината в печално известното дружество „Кабланд“
прочетено 2452 пъти

НФСБ и ВМРО:  Цветанов да си ходи! НФСБ и ВМРО: Цветанов да си ходи!
Лидерите на националистическите партии „Национален фронт за спасение на България“ (НФСБ) и ВМРО-БНД
прочетено 2683 пъти

 Солаков се срещна с  протестиращи пенсионери Солаков се срещна с протестиращи пенсионери
Кандидатът за президент на партия „Национален фронт за спасение на България“ Стефан Солаков
прочетено 2038 пъти

Безличности и карикатури се борят за държавен глава Безличности и карикатури се борят за държавен глава
Предизборните кампании в България винаги са били ужасно скучно събитие, с изключение на първите няколко вота в зората на демокрацията.
прочетено 2845 пъти



Последно Публикувано
Горещи дискусии
Вестник Десант от 2009 Всички права запазени. Уеб дизайн, уеб програмиране, опитмизация за търсачки