Спортен дух

Ивет Лалова си осигури участие на олимпиадата в Токио Ивет Лалова си осигури участие на олимпиадата в Токио
Най-добрата българска спринтьорка спечели първото място в състезанието на 200 метра на турнира Seiko Golden Prix в Осака
прочетено 129 пъти

Шампиони на старт на 50-тото рали България Шампиони на старт на 50-тото рали България
Мирослав Ангелов и Недялко Сивов ще защитават победата си в състезанието
прочетено 347 пъти

Мирослав Ангелов и Недялко Сивов спечелиха ралиспринт „Вида 2019" Мирослав Ангелов и Недялко Сивов спечелиха ралиспринт „Вида 2019"
Първият етап бе спечелен от Дочо Цвятков и Линда Багерова, но автомобилът им се запали след финала на първата отсечка
прочетено 329 пъти

Започна записването за единствения по рода си у нас триатлон „Лъвско сърце“ Започна записването за единствения по рода си у нас триатлон „Лъвско сърце“
Тази година събитието ще се проведе на плаж „Перла“ край Приморско
прочетено 354 пъти

Всички наши гимнастички се завръщат с медали от Световната купа в Пезаро Всички наши гимнастички се завръщат с медали от Световната купа в Пезаро
Вижте подробности за успехите им в Италия
прочетено 253 пъти

Падаваме заедно с Гърция, Сърбия и Румъния съвместни кандидатури за домакинства на Европейско и Световно първенство по футбол Падаваме заедно с Гърция, Сърбия и Румъния съвместни кандидатури за домакинства на Европейско и Световно първенство по футбол
За целта ще бъде създаден Инициативен организационен комитет
прочетено 176 пъти

Колко ще струва на Кубрат Пулев целувката с Джени Суши Колко ще струва на Кубрат Пулев целувката с Джени Суши
Боксовият лиценз на българският спортист за американския щат Калифорния е прекратен поне временно
прочетено 707 пъти

На шампионат по киокушин в Токио българин стана единственият медалист, който не е с японски произход На шампионат по киокушин в Токио българин стана единственият медалист, който не е с японски произход
Кристиян Станков от бургаския СК „Самурай” грабна бронза в категория до 75 кг
прочетено 296 пъти

България жъне медали на Световните летни игри на Спешъл Олимпикс в Абу Даби България жъне медали на Световните летни игри на Спешъл Олимпикс в Абу Даби
Това е най-голямото спортно събитие за спортисти с интелектуални затруднения
прочетено 293 пъти

Българка спечели звездно състезание по сноуборд в Швейцария Българка спечели звездно състезание по сноуборд в Швейцария